Nabídka práce > Obchodně technický zástupce - Ústí nad Labem, Liberec

Obchodně technický zástupce - Ústí nad Labem, Liberec

Náplň práce

Tradice společnosti NCH a jejich specializovaných divizí se datuje zpět až do roku 1919.Společnost NCH se rozrostla tak, že získala vedoucí postavení v celosvětovém měřítku v oblasti průmyslových, obchodních a institucionálních produktů.Společnost získala prvotřídní světovou reputaci jako uznávaný odborník na průmysl údržby, se zákazníky ve více než 60 zemích.

Pro specializovanou platformu Water Treatment hledáme:

S výhradním zastoupením pro regiony:

Ústecký kraj
Liberecký kraj

Požadavky

• Samostatného, energického a zodpovědného kandidáta
• Kandidáta s výbornými komunikační schopnostmi
• SŠ-VŠ vzdělání, chemického zaměření výhodou
• Praxe v oblasti přeúpravy a chemické úpravy technologických vod výhodou
• Schopnost vést obchodní jednání s klíčovými zákazníky
• Starost o svěřené portfolio zákazníků
• Pečlivost, flexibilitu a silnou orientaci na zákazníka

Nabízíme

• Důkladné a odborné zaškolení
• Zázemí a podporu silné mezinárodní společnosti s vlastním výrobním závodem v ČR
• Nadstandardní a motivující finanční ohodnocení
• Profesní růst a stabilitu ve společnosti působící na celosvětovém trhu od roku 1918

Informace o pozici

  • NCH Czechoslovakia
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40000 + provize z prodeje
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce