Nabídka práce > ÚČETNÍ - MZDY - junior

ÚČETNÍ - MZDY - junior

Náplň práce

Máme tady pozici pro absolventy a všechny ostatní, kteří uvažují o kariéře v oblasti mzdového účetnictví. Máš ekonomické vzdělání? Čísla ti nedělají problém? Mzdy jsou oblast, která tě zajímá? Pak hledáme tebe.
Všechno tě naučíme a postupně převezmeš část našich zaměstnanců, pro které budeš zpracovávat následující:

- zpracování docházek zaměstnanců
- zpracování podkladů pro mzdy
- zpracování ročního zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti zaměstnanců
- řešení sociálního a zdravotního pojištění
- komunikace s úřady
- zpracování reportů pro potřeby vedení společnost
- komunikace se zaměstnanci

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání - ekonomické
- ochota učit se nové věci
- MS Excel na dobré úrovni
- AJ na středně pokročilé úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 25000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dovolená 5 týdnů - 13. plat - příspěvek na dojíždění - příplatek za 100% docházku - dotované závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Jihlava