Nabídka práce > Vedoucí kontroly kvality

Vedoucí kontroly kvality

Náplň práce

Jste ,,kvaliťák" tělem u duší? Vyznáte se v nástrojích Lean a Six sigma? Komunikovat v AJ Vám nedělá problém a s vedením lidí si hlavu nelámete? Pro americkou firmu na Břeclavsku hledáme kandidáty na pozici Vedoucí kontroly kvality!

Co by Vás čekalo?
- vedení skupiny kontrolorů kvality - analýza dat ze vstupní, výstupní a mezioperační kontroly výrobků - tvorba kontrolních postupů a auditní činnost
- kontrola dodržování kontrolních postupů - - řízení procesu neshodného výrobku
- podílení se na neustálém zlepšování procesu kontroly kvality

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici (vedení týmu) nutná minimálně 2 roky
- znalost práce s technickou dokumentací
- praxe v systémech řízení kvality výhodou
- znalost nástrojů a metod řízení kvality a trvalého zlepšování (Lean, Six Sigma) výhodou
- komunikativní znalost AJ slovem i písmem
- uživatelská znalost PC (MS Office, Outlook)
- komunikativnost, spolehlivost a samostatnost
- pracovní zkušenost v mezinárodním prostředí výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zázemí mezinárodní výrobní společnosti - balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba - 7,5 hod., příspěvek na životní/penzijní pojištění, dotované závodní stravování a další benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy) -
  • Místo pracoviště: Břeclav