Nabídka práce > MYČ OKEN

MYČ OKEN

Náplň práce

MÁME PRÁCI PRO LIDI, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ PŘIVYDĚLAT MYTÍM OKEN

MÁME PRÁCI - MYTÍ OKEN:

▫️MÁME PRÁCI PRO LIDI, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ PŘIVYDĚLAT MYTÍM OKEN, a to jak oken špaletových, tak vakuových
▫️PRÁCI MÁME JAK PRO PRACOVNÍKY ZKUŠENÉ, tak nezkušené, ty zaučíme
▫️JEDNÁ SE O MYTÍ OKEN U NAŠICH KLIENTŮ, kterými jsou jak soukromé domácnosti, byty a RD, tak malé, ale i stření a větší firmy, školy, instituce...

▫️PRVNÍ konkrétní TERMÍN je MYTÍ OKEN ZÁKLADNÍ ŠKOLY na PRAZE 5 Smíchově počínaje datem 31.07.201 středy až do konce srpna... ale jsou nasmlouvány i další školy a domácnosti

Požadavky

POŽADUJEME:

▫️spolehlivost
▫️dochvilnost
▫️pečlivost a samostatnost
▫️praxe výhodou
▫️čistý výpis z rejstříku trestů
▫️zaslání životopisu

Nabízíme

NABÍZÍME:

▫️jsme schopní dát práci MYTÍ OKEN, hned 6 lidem
▫️zázemí stabilní společnosti
▫️pojistné krytí
▫️odpovídající finanční ohodnocení
▫️finanční odměna se odvíjí 1 m2 á 10 Kč
▫️finanční odměna pak vychází mezi 150 až 300 Kč za 1 hodinu práce

Další informace

OSTATNÍ INFORMACE:

▫️zakázek máme více
▫️první aktuelní je od 31.07.2019 do konce srpna na P5 mytí oken v ZAKLADNÍ ŠKOLE
▫️další aktuelní je od 20.08.2019 do 23.08.2019 na P8 mytí oken ve ŠKOLCE
▫️další aktuelní je od 26.08.2019 do 30.08.2019 na P5 mytí oken ve ŠKOLNÍ JÍDELNĚ A KUCHYNI
▫️další aktuelní jsou jedn dílčí zakázky mytí oken v RD a v domácnostech, většinou jednodenní věhem srpna
▫️pište na info@cestne.cz

Informace o pozici

  • AGENCY INclean s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 150 až 300 Kč za 1 hodinu práce, ale odvíjí se od umyté plochy oken za 1 m2
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Všechny
  • Místo pracoviště: PRAHA 5, PRAHA 8 a další dílčí