Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ

SERVISNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ

Náplň práce

• servisní činnost (plánované i havarijní zásahy)
• instalace nových kompresorů
• výjezdy k zákazníkům (převážně v rámci ČR)
• pomoc zákazníkovi po telefonu
• příprava podkladů a funkčního popisu zařízení
• předání dokončené zakázky zákazníkovi
• zpracování zápisu o provedeném servise

Požadavky

• SŠ nebo SOU v oboru elektro nebo strojní
• znalost AJ – alespoň základní znalost
• orientace v tech. výkresové dokumentaci
• orientace v liniových el. schématech
• orientace ve schématech hydraulických a pneumatických obvodů
• samostatnost, spolehlivost
• osvědčení vyhl. 50/1978 Sb. § 6
• řidičský průkaz sk.B a chuť cestovat

Nabízíme

• zajímavé finanční ohodnocení
• stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
• stabilní, dlouhodobé zaměstnání
• profesní růst
• vstřícný pracovní kolektiv
• služební auto, telefon i notebook
• účast na firemních akcích
• podíl firmy na dalším vzdělávání

Další informace

Hledáme pohodového absolventa SŠ nebo SOU se zájmem učit se novým dovednostem, Hromadu znalostí získáte v průběhu práce u nás. Co ale musíte mít v sobě, je elán do práce a zájem o nové technologie.

Místo výkonu práce je v Brně - Žabovřeskách, na ul. Králova 298/4. Počátkem 2. pololetí se budeme stěhovat do zcela nových prostor v Brně - Slatině, na ul. Řípská. Většinu času ale budete stejně trávit na servisu u zákazníků.

Věřte, že pokud přijdete mezi nás, určitě nebudete litovat! Rádi se setkáváme i mimopracovní dobu. Jsme zkrátka sehraný tým!

Koukněte třeba na náš facebookový profil: https://www.facebook.com/idealtradeservice/ a přesvědčte se sami :-)

Informace o pozici

  • IDEAL–Trade Service, spol. s r. o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - alespoň základní znalost
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: prémie, notebook, mobil, služební automobil po zapracování i k soukromým účelům, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, firemní akce, možnost účasti na vzdělávacích akcích, bezúročné půjčky, občerstvení na pracovišti, ...
  • Vhodné pro: absolventy SŠ / SOU