Nabídka práce > WORKING HOLIDAY - práce na datlové farmě v Izraeli (podzim 2019)

WORKING HOLIDAY - práce na datlové farmě v Izraeli (podzim 2019)

Náplň práce

Balení úrody datlí v moderní klimatizované hale, práce na směny, 6 dní v týdnu.

Požadavky

Ochota pracovat ve směnném provozu, schopnost vyřídit si Working Holiday vízum na izraelské ambasádě v Praze (pošleme vám návod a v případě potřeby s námi můžete konzultovat).

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení, zajištění ubytování, práci v přátelské komunitě, hodina cesty od Rudého moře, zaučení v práci v moderním zemědělském provozu

Informace o pozici

  • Tzur Farm Ein Yahav
  • Zahraničí
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština, základní angličtina výhodou, ale není nutná
  • Plat: 190 - 240 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zajištění ubytování v místě práce, vstup zdarma do městského bazénu
  • Vhodné pro: Eneregické lidi ve věku 18-30 let
  • Místo pracoviště: Ein Yahav (Izrael)