Nabídka práce > Asistent/ka prodeje

Asistent/ka prodeje

Náplň práce

A jaká bude tvá hlavní náplň práce?

Budeš pečovat o naše zákazníky – oslovíš je s pomocí, poradíš jim a poskytneš informace o našich produktech (v prvních dnech ti bude k dispozici zkušenější kolega/kolegyně)

Když přijede nové zboží, musí se přijmout, zkontrolovat, jestli vše sedí fyzicky i papírově a pak už ho jen doplnit a upravit v prostorách prodejny, což by tě u nás také čekalo

Požadavky

Kdo bys měl/a být?

Mamka (případně taťka) na rodičovské, student nebo senior…prostě ten, kdo si může odběhnout alespoň na 20 hodin za měsíc na jednu z našich prodejen. Rádi se potkáme s každým, kdo má chuť pracovat s našimi zákazníky, kdo je komunikativní, rád se usmívá a má chuť posouvat se dál.

Zkušenosti s prodejem či komunikací se zákazníky je u nás velké plus, ale není podmínkou a fyzička se ti u nás také hodí – přeci jenom ne všechny produkty váží jako dudlík

Určitá flexibilita je pro nás důležitá, rádi tě vezmeme do party a ukážeme ti, jak to chodí ve většině našich prodejen

Nabízíme

A co za to?

Časová flexibilita, budeme rádi za min. 20 hodin/měsíc, ale jak bys chodil/a na prodejny je jen ve tvé režii (prostě víš, že příští týden máš pár hodin čas? tak nám přijď pomoct )

Spolupráce na DPP

Plat 120 Kč/hod

Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Další informace

Pro naše prodejny Feedo v Praze hledáme pozitivní a aktivní parťáky, kteří se nebudou bát oslovit naše zákazníky

Jsi komunikativní, asertivní a vstřícný?
Máš empatii a rád pomáháš ostatním?
Baví tě prodej?
A chceš pomoct našim mamkám?

Pokud ano, pak hledáme právě Tebe!

Informace o pozici

  • Dětská Galaxie s.r.o
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: zaměstnanecká sleva
  • Vhodné pro: rodiče na MD, studenty, seniory
  • Místo pracoviště: Praha