Nabídka práce > PLANT CONTROLLER, 80 000 Kč

PLANT CONTROLLER, 80 000 Kč

Náplň práce

Pojďte a posuňte svou kariéru opět o kousek výš!

Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svých řad nového Plant Controllera.
Stanete se členem managementu společnosti a budete zodpovědní za kompletní controlling úspěšného výrobního závodu.

Budete připravovat roční plán, provádět kompletní reporting pro mateřskou společnost, zpracovávat reporty pro vnitropodnikové účely, podílet se na finančním řízení podniku. Budete navrhovat preventivní opatření.

Nabízíme práci náročnou, vhodnou pro sebevědomého člověka. Pokud jsi takový, odpověz!

Požadavky

Abyste uspěl potřebujete:

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Pokročilá znalost AJ - alespoň úroveň B2 (např. pro komunikaci s Vašim přímým nadřízeným)
- Předchozí praxe v oblasti controllingu ve výrobní společnosti
- Analytické a inovativní myšlení – čekáme, že budete schopen analyzovat, interpretovat finanční výsledky a následně navrhovat řešení, které pomohou dosáhnout ještě lepších výsledků
- Výborné prezentační dovednosti
- Organizační schopnosti
- Uvítáme znalost programu SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční manažerský bonus - Stravenky v hodnotě 80 Kč/den - 25 dní dovolené - Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Prachatice