Nabídka práce > TECHNIK BOZP

TECHNIK BOZP

Náplň práce

- školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO, EMS
- šetření pracovní úrazů a tvorba nápravných opatření
- každodenní kontrola stavu na pracovišti z hlediska BOZP, PO a EMS, identifikace neshodných stavů a příprava nápravných opatření
- hodnocení a minimalizace rizika
- řízení legislativy v uvedených oblastech, kontrola dodržování legislativních požadavků
- příprava materiálu pro školení externích dodavatelů
- organizace meetingů se zaměstnanci
- účast ve workshopech 5S
- spolupráce na korporátních projektech v oblastech BOZP a EMS
- komunikace s KHS, OIP, HZS

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru (fakulta bezpečnostního inženýrství výhodou)
- 3 roky praxe v oboru
- odborná způsobilost dle § 10 zákona č. 309/2006 Sb. v platném znění
- odborná způsobilost dle zákona č. 133/1985 Sb. v platném znění (odborně způsobilá osoba nebo technik požární ochrany)
- praxe v oblasti ochrany životního prostředí
- zkušenost se systémy OHSAS, EMS a Bezpečný podnik vítána
- angličtina – komunikativní znalost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stabilní společnost možnost profesního růstu příspěvek na stravování práce přímo v olomouci
  • Místo pracoviště: Olomouc