Nabídka práce > Fyzioterapeut/ka

Fyzioterapeut/ka

Náplň práce

fyzioterapie v souladu s diagnozou lékaře, individuální fyzioterapie,reflexní a klasické masáže, aplikace metod fyzikální terapie,měkké a mobilizační techniky,kineziotaping, atd.

Požadavky

vzdělání v oboru VOŠ či VŠ (ukončené alespoň bakalářské studium)
zdravotní způsobilost
trestní bezúhonnost
profesionální přístup a vystupování
samostatnost a flexibilitu
řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

práci na moderní soukromé klinice v Plzni zaměřenou na oblast ortopedie a fyzioterapie
nejmodernější přístrojové vybavení a prostory
služby recepce
odborné lékařské poradenství v rámci sestavení individuální terapie klientům
podporu v dalším vzdělávání
pružnou pracovní dobu dle dohody
mzdové rozpětí od 25 000 Kč/ měsíc , u OSVČ plat formou procent celkového výdělku
při dlouhodobé spolupráci možnost navýšení platu

Informace o pozici

  • Sportsmed Consultation s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: od 25 000,-
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: podpora v dalším vzdělávání, kurzy, navýšení platu při dlouhodobé spolupráci,dovolená
  • Vhodné pro: absolventy VOŠ a VŠ v oboru, osoby na mateřské/rodičovské dovolené,pro živnostníky
  • Místo pracoviště: Plzeň -Červený Hrádek