Nabídka práce > Lisař/ka plastů - operátor výroby

Lisař/ka plastů - operátor výroby

Náplň práce

Odebírání, opracování, manipulace, kontrola a balení plastových výlisků.

Požadavky

- chuť do práce, vše ostatní vás naučíme!
- zájem pracovat v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

Nabízíme

- svoz zaměstnanců (Přerov-Lipník nad Bečvou- Drahotuše-Hranice-Černotín-Milotice nad Bečvou)
- stravenky, měsíční odměny
- docházkový bonus ve výši 1 000 Kč
- čisté pracovní prostředí, fyzicky nenáročnou práci
- měsíční odměny
- výkonnostní odměny
- pololetní odměny

Další informace

Bližší informace o tom, co práce u nás obnáší, se dozvíte na nezávazné prohlídce firmy!

Informace o pozici

  • IPG Plasty s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 24500 Kč - 26500 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Svoz zaměstnanců (Přerov-Lipník nad Bečvou-Hranice-Černotín-Milotice nad Bečvou), stravenky, docházkový bonus
  • Místo pracoviště: Milotice nad Bečvou