Nabídka práce > Hledáme IT technika/administrátora (úroveň podpory L1 a L2)

Hledáme IT technika/administrátora (úroveň podpory L1 a L2)

Náplň práce

• údržba a správa serverových systémů a aplikací
• správa LAN/WAN sítí
• komplexní údržba a správa uživatelských koncových stanic

Požadavky

kromě ukončeného středoškolského vzdělání od Vás očekáváme:
• všeobecný přehled o IT technologiích
• znalosti a zkušenosti se správou:
- uživatelských koncových stanic se systémy MS Windows 7/8/10
- běžných kancelářských aplikací
- MS Windows server, MS Exchange
- VMware, Hyper-V
- LAN/WAN sítí
• samostatnost a zodpovědnost
• proaktivní přístup k práci
• schopnost komunikace se zákazníky
• časová flexibilita
• ochota dalšího rozvoje znalostí a dovedností v IT oblasti
• trestní bezúhonnost

Nabízíme

nabízíme Vám perspektivní a zajímavou práci ve stabilní ryze české společnosti s možností odborného růstu (vzdělávací tréninky a získávání certifikací) Motivující finanční ohodnocení, firemní benefity, přístup k nejnovějším informačním technologiím, flexibilní pracovní doba, výhodný nákup HW, SW

Další informace

V případě Vašeho zájmu zašlete:
• profesní životopis

Informace o pozici

  • SmartHUB
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha 6