Nabídka práce > Strojník - obsluha bazénové technologie

Strojník - obsluha bazénové technologie

Náplň práce

Co u nás budete dělat?
• zajišťovat bezporuchový chod vodního hospodářství, kotelny, vzduchotechniky, tobogánu atd.
• obsluhovat technologie i pomocí počítačové techniky
• provádět běžnou údržbu zařízení

Požadavky

Topičské a tlakové zkoušky - nízkotlaké kotelny a bazénová technologie výhodou, nikoliv podmínkou. Znalost práce na PC - obsluha technologie částečně přes PC.

Nabízíme

5 týdnů dovolené, 4 dny sick day, využití bazénů a fitness zdarma, zvýhodněné zaměstnanecké obědy

Další informace

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, nepřetržitý provoz, plánované směny. V případě zájmu kontaktujte p. Uhra 604290335 nebo e-mail: uher@pspodoli.cz

Informace o pozici

  • ČUS - Plavecký stadion Podolí
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 22000-27000Kč měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zvýhodněné obědy, volný vstup na bazén a do fitness
  • Místo pracoviště: Plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4