Nabídka práce > PRODEJCE ITALSKÝCH SPECIALIT

PRODEJCE ITALSKÝCH SPECIALIT

Náplň práce

Chcete pracovat s kvalitními surovinami? Chcete nabízet zákazníkům luxusní zboží – perly středomořské gastronomie? Chcete mít spokojené zákazníky? Chcete být zaměstnancem člověkem a ne zaměstnancem xy?
Pokud ano a …
- dorozumíte se anglicky (stačí pouze na prodejní úrovni)
- jste majitelem potravinářského průkazu (možno si zařídit před nástupem)
- máte zkušenosti s prodejem / retailem (ideálně potravinových produktů avšak není podmínkou)
- máte reprezentativní vystupování
- jste kolegiální a práce pro Vás není nutným zlem…ale spíše přínosem
- jste pracovití a obdařeni jistou dávkou samostatnosti
Pokud stále ano : ). budu ráda ozvete-li se mi na email: nikola@foodspecials.cz a já Vám sdělím podrobnější informace (prosím o zaslání profesního životopisu a dvě tři věty o Vás budou fajn…).

Informace o pozici

  • Food specials s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: DLE DOMLUVY
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: PRAHA 2 - AMERICKÁ