Nabídka práce > Makléř/ka

Makléř/ka

Náplň práce

Nevíš co po škole?
Toužíš po zajímavé kariéře?
Chceš mít auto nebo motorku dříve než tvoji vrstevníci?
Chceš si na to vydělat sám a nebýt odkázán na rodiče?
Chceš vstávat do práce bez budíku?
Chceš, aby se práce přizpůsobila tobě a ne naopak?
Chceš mít neomezenou horní hranici příjmů?
Chceš vydělávat a přitom se neunavit?
Chceš být úspěšný a pro své okolí finančně atraktivní?
Chceš profitovat z týmové spolupráce a zapojení do franšízové sítě se zavedenými standardy a etickým kodexem?

Naše rodinná pobočka jedné z největších realitních sítí v ČR a po celém světě Ti dává jedinečnou možnost přidat se k nám a zapojit se do trhu s realitami. Hledáme nadšené prodejce a tipaře realit!!!

Požadavky

Komunikativnost
Ochotu učit se a dále vzdělávat
ŽL v případě makléřů, v případě tipařů není podmínkou
vystupování hodné reprezentování Century 21
spolehlivost, schopnost přizpůsobit se nastalým situacím

Nabízíme

Co Ti nabízíme
-know how nadnárodní firmy
-zázemí kanceláře v centru Berouna ve spojení se silným finančním partnerem
-po zapracování možnost služebního vozu
-kontinuální proškolenost….fungující systém školení Century 21 Academy
-podporu a vzdělání nejen na začátku kariéry v průběhu celé kariéry (reality + finance)
-kvalitní marketing a propagaci nemovitostí Scan 3D

Informace o pozici

  • Century 21 Berounka reality
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Beroun