Nabídka práce > MES Specialista

MES Specialista

Náplň práce

Vaší náplní práce bude podpora a administrace MES systémů (nebojte, tady Vás důkladně zaškolí).

Budete spolupracovat při podpoře a údržbě existujících aplikací a kontrolovat systémy (zálohování, monitorování, tuning).

To vše budete také dokumentovat pro vedení.

Požadavky

Pokud máte dostudovanou VŠ s technickým zaměřením, alespoň rok praxe na obdobné pozici a dokážete se domluvit anglicky, jste náš člověk!

Pokud máte znalosti a zkušenosti s C#, .NET, ASP.NET, IIS, SQL, MS Office, pak není o čem přemýšlet!

Takže pokud hledáte práci v IT, kde využijete angličtinu a budete moct řešit problémy, jak samostatně, tak v týmu, tak nám pošlete svůj životopis a více to probereme osobně.

Nabízíme

Společnost patří k nejmodernějším v Evropě.
Významně se podílí na ekonomice regionu i celé České republiky.

Nabízí velké množství zaměstnaneckých benefitů a možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu.

Pokud Vás zajíme více, kontaktujte nás!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek