Nabídka práce > Učitele/lka MŠ

Učitele/lka MŠ

Náplň práce

ZŠ a MŠ gen. F. Fajtla DFC, Praha 9 – Letňany
přijme pro školní rok 2019/2020
kvalifikované učitele/lky MŠ

Požadavky

Pracovní pozice jsou na plné pracovní úvazky, nebo případně dle dohody, finanční ohodnocení podle zákona č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nabízíme

Škola nabízí práci v příjemném prostředí starých Letňan, dále nabízíme řadu benefitů např. příspěvek na penzijní pojištění, kulturní i sportovní akce hrazené z fondu FKSP, příspěvek na obědy zaměstnanců.
V případě zájmu zasílejte svoje CV na e-mail: reditelna@zsfajtla.cz.

  • Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 9 - Letňany