Nabídka práce > Cleaner - ruční mytí vozů, detailing

Cleaner - ruční mytí vozů, detailing

Náplň práce

- přijímání zakázek
- konzultace zakázek s klienty
- ruční mytí vozidel pomocí našich TOP technologií
- detailingové zakázkové práce
- příprava vozidla pro předání
- prezentace dokončené zakázky a předání klientovi

Požadavky

- jsme fanoušci detailingu a motorových vozidel obecně. Jsou naše vášeň a radost. Takové kolegy potřebujeme.
- samostatnost
- spolehlivost
- pečlivost
- dochvilnost
- komunikativnost
- nadšení a radost z dobře odvedené práce
- zkušenosti s ručním mytím a detailingem výhodou

Nabízíme

práci
- se zajímavými vozy
- v mladém kolektivu
- v čistém a moderním prostředí
- ve stabilní a silně se rozvíjející společnosti
- s atraktivním platovým ohodnocením
- se snadnou dopravní dostupností – Metro C
- s možností stravování se přímo v budově provozovny

Další informace

Společnost clean&style – premiový dodavatel služeb v oblasti ručního mytí a detailingu osobních vozidel a motocyklů přijme na svou pobočku v Praze 4 zaměstnance na pozici: Cleaner - ruční mytí vozů, detailing.
Nástup do zaměstnání možný ihned.
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, když nás kontaktujete na telefonním čísle +420 774 456 445 nebo písemně na info@cleanstyle.cz

Informace o pozici

  • Clean Style Service s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Služby, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 28000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: bonusy na denní bázi, možnost přesčasů, snadná dopravní dostupnost
  • Vhodné pro: nadšence do automobilů
  • Místo pracoviště: Praha 4, Pankrác