Nabídka práce > Hledáme nové makléře! Staňte se licencovaným makléřem pro prodej jemného zlata.

Hledáme nové makléře! Staňte se licencovaným makléřem pro prodej jemného zlata.

Náplň práce

Hledáme nové makléře! Staňte se licencovaným makléřem pro prodej 24 kárátového zlata.

Registrace pod art99@evenweb.com, licenční poplatek 99EUR.

Vyděláváte prodejem 24 karátového certifikovaného zlata!

Pokud prodáte 1KG zlata, váš příjem je 654 Euro
Prodávají 100 kg zlata ... jejich příjem je 65400EUR

Výplata každé dva týdny na váš bankovní účet.

Pokud pracujete z domova, vše, co potřebujete, je telefon a přístup k internetu.

info:
ART99, Bottigenstrasse 13, 3018 Berne, Švýcarsko
art99@evenweb.com, WEB: www.art99.evenweb.com

Požadavky

Informace o pozici

  • ART99
  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: anglický, nemecký....
  • Plat: 2000 EUR
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: absolventy, podnikavé lidi
  • Místo pracoviště: z domu