Nabídka práce > Projektant Inženýr/ Architekt IDL

Projektant Inženýr/ Architekt IDL

Náplň práce

Britská architektonická kancelář IDL ARCHITECTURE hledá nové kolegy pro svou pobočku v Praze.
Hledáme inženýry/inženýrky, architekty/ architektky na stálý i částečný pracovní úvazek.

Nápní práce je navrhování a tvorba výkresové dokumentace ve všech fázích napříč spektrem pozemních staveb i interiérů, koordinace profesí, komunikace s úřady a klienty.

Požadavky

POŽADAVKY:
• Schopnost pracovat samostatně
• Autocad
• Autodesk Revit – ideáně pokročílé znalosti
• Znalost AJ a ČJ (úroveň B1 a výše)
• Práce Adobe Photoshop a InDesign výhodou

Nabízíme

NABÍZÍME:
• Mezinárodní pracovní prostředí, kancelář v centru Prahy
• Stáž v naší pobočce v Londýně
• Práci na různorodých projektech v rámci celé Evropy
• Rychlý profesní růst a férové platové podmínky
Typ pracovního poměru a platové ohodnocení dohodou.

Další informace

O IDL ARCHITECTURE
V IDL se zabýváme hlavně retail. Naše portfolio obsahuje obchodní jednotky, velká shopping centra, kancelářské prostory, divadla, kina, multifunkční sály, hotely a v neposlední řadě i residenční objekty. Pracujeme na novostavbách, přestavbách i na projektech rekonstrukcí historických objektů.

Více informací o nás naleznete na:

Informace o pozici

  • IDL Architecture
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality, Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Čeština - slovem i písmem min. B1, Angličtina - slovem i písmem min. B1
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: projektanty s praxí i čerstvé absolventy
  • Místo pracoviště: Centrum