Nabídka práce > Junior Marketing specialista/ka

Junior Marketing specialista/ka

Náplň práce

• Tvorba marketingového plánu a jeho plnění
• Zodpovědnost za on-line i off-line marketing
• Plánování a tvorba kampaní (E-mailing, Google Ads, Facebook, LinkedIn, Youtube, Twitter)
• Práce s naší CRM, e-mailing databází a cílovými segmenty
• Vyhledávání nových možností propagace našich služeb
• Správa obsahu sociálních sítí
• Spolupráce přímo s majiteli, copywriterkou a externisty
• Reporting

Požadavky

Hledámě někoho, kdo má již základní zkušenosti s online marketingem. Již jsi někdy řešil či řešila marketing firmy. Možná jsi klikal/a PPCčka, nebo psal/a texty, e-mailingy a dívala se do Google Analytics a nebo prostě jsi řešil/a cokoliv v marketingu. Zkus se nám ozvat. Co neumíš, to se doučíš. Důležitější je chuť se učit nové věci, než 10 let zkušeností.

Nabízíme

• Práci na 20 hod./týdně (part-time nebo IČ)
• Skvělý tým a atmosféru malé butikové firmy
• Home-office (stačí, když se potkáme 1x týdně na poradě)
• Kreativní a samostatnou práci
• Svobodu a volné ruce

Další informace

Jak začneme spolupracovat:
• Nejdříve budeš pronikat do oboru sveřenských fondů ať chápeš svět, v kterém žijeme
• Seznámíme tě s naším dosavadním marketingem, cíli, výsledky
• Na začátku máme jasno, co jsou naše marketingové priority. Začneš s její realizaci. Pak budeme rádi, když do toho dáš i svůj pohled a společně vytvoříme marketingový plán a projektově jej začneme realizovat
• Pozice marketingového specialisty je nová. Ušijeme ti ji na míru.

Budeme se těšit na tvůj životopis.

Informace o pozici

  • Svěřenská správa s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 2, Bělehradská 79