Nabídka práce > Servis pro světového lídra v potravinářství

Servis pro světového lídra v potravinářství

Náplň práce

- Servis, oživování automatizovaných balících a plnících linek

- Instalace linek a jejich zavádění do výroby, komunikace s klientem v tomto ohledu, školení obsluhy

- Analýza nedostatků nebo poruch, jejich řešení, popřípadě předání relevantním specialistům

- Poskytovat rychlá řešení, která povedou ke spokojenosti zákazníků

- Podporovat vývoj produktů a poskytování life-cycle managementu

- Poskytování technické podpory

- Zajištění bezpečnosti práce

- Držení pohotovosti o víkendu 1x/6 týdnů

Požadavky

- SŠ/VŠ v oboru mechatronika, elektrotechnika, automatizace

- Znalost AJ (úroveň alespoň B1+ - budete komunikovat se zahraničními kolegy, nemusíte mít bezchybnou gramatiku, nesmíte se ale bát mluvit)

- Velice dobrá manuální zručnost, ale budete i zajišťovat SW nastavení

- Alespoň 2 roky zkušeností v oboru automatizace (nejen v potravinářství, ale i v automotive či jiných odvětví)

- Vyhláška 50, §6

- Znalost PLC

- Zájem o techniku je velkým plus

- Schopnost pracovat samostatně a být otevřen častému cestování

Nabízíme

- Mezinárodní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti

- Příležitosti k profesnímu růstu a vývoji, budete součástí technických tréninkových programů

- Jazykové kurzy, které budou rozvíjet Vaše dosavadní znalosti (kurzy propláceny firmou)

- Dlouhodobá spolupráce

- Firemní automobil (i k osobnímu využití)

- Mobilní telefon, notebook

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek