Nabídka práce > Asistentka/asistent prodeje

Asistentka/asistent prodeje

Náplň práce

Přijmeme novou kolegyni/kolegu do showroomu Praha 4 Michle – specializované prodejny nábytku, zaměřené na prodej matrací, postelí, ložnic a doplňků.
Náplňí práce bude obsluha zákazníků, zpracování objednávek zákazníků, komunikace s dodavateli.

Požadavky

SŠ ( praxe v oblasti obchodu výhodou )
Základní uživatelská znalost PC
Velmi dobré komunikační schopnosti
Příjemný vzhled a vystupování, pečlivost, zodpovědnost
Znalost grafických programů výhodou
Základní znalost Angličtiny výhodou
Nekuřák

Nabízíme

Nabízíme práci v příjemném kolektivu i pracovním prostředí. Základní nástupní plat: 26.000 - 28.000 Kč, stravenky, 5 týdnů dovolené po zapracování.

Informace o pozici

  • JMP s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: perfektní čeština
  • Plat: 26-28.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: možnost práce i na zkrácený úvazek, stravenky, 5 týdnů dovolené po zapracování
  • Místo pracoviště: Praha 4 Michle