Nabídka práce > Zprostředkovatel nebankovních půjček

Zprostředkovatel nebankovních půjček

Náplň práce

- reagujete na vyplněné žádosti o půjčku, tedy voláte na žádost klientů
- zadáváte informace o klientech do systému pro posouzení možnosti poskytnout půjčku
- komunikujete s klienty požadované dokumenty, nejčastěji prokázání příjmů (prac. smlouva, výplatnice) atd.
- osobně podepisujete s klienty elektronicky smlouvu o spotřebitelském úvěru

Požadavky

- SŠ ukončené maturitou
- čistý rejstřík trestů
- čistý insolvenční rejstřík, což znamená, že nemáte ani jste neměli insolvenci.

Nabízíme

Nástupní bonus 30.000 Kč
- nejvyšší provize na trhu
- 13. provize
- měsíční motivační soutěže (televize, telefony, dovolené, atd.)
- zdarma školení
- zdarma používáte vybavenou kancelář
- neplatíte žádné vstupní, ani výstupní poplatky

Informace o pozici

  • Alexandr Tesař
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: 13. provize
  • Vhodné pro: živnostníky, zaměstnance, absolventy
  • Místo pracoviště: z domu