Nabídka práce > Technický redaktor

Technický redaktor

Náplň práce

Německá společnost Granit Parts k.s. se zastoupením ve Velkém Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pozici
technického redaktora – HPP.

- zpracování technických údajů náhradních dílů zemědělské techniky
- práce s katalogy náhradních dílů a webshopem
- využití německého jazyka na bázi denní komunikace s kolegy v Německu
- cenotvorba produktů GRANIT
- občasné překládání německých textů

Požadavky

- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- minimální ukončené vzdělání SŠ
- orientace v oblasti zemědělství výhodou
- prokazatelné znalosti MS Office především Excel,
- všeobecná uživatelská schopnost práce na PC

Nabízíme

- práci na HPP, vhodné i pro absolventy
- možnost práce na plný i částečný úvazek
- dobré platové ohodnocení
- stabilní zázemí v rostoucí německé společnosti
- stravenky
- možný nástup ihned nebo dle dohody

Další informace

Pošlete, prosím, se svou žádostí strukturovaný životopis na e-mail Jan.Miskela@granit-parts.com. Vaše
materiály budou považovány za důvěrné. Zpětnou vazbu očekávejte do několika dnů.

Informace o pozici

  • Granit parts k.s.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Nj, aj
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dobré platové ohodnocení, stravenky
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí