Nabídka práce > Sales manager

Sales manager

Náplň práce

Hledáš novou opravdu TOP výzvu?

Jsi přirozeně ambiciózní osobnost s orientací na zákazníka?
Jsi schopen aktivně prodávat různé typy produktu??

Rádi tebe poznáme v našim mezinárodním týmu!
Kdo jsme?

Jsme skupina firem, od Média do IT a Investic.
Hledáme týmového hráče, který bude obstarat úkoly spojené s prodejem našich produktů a služeb, a zároveň vybudovávat týmy prodejců v rámci jednotlivých projektů.

Požadavky

Požadujeme:

Rodilý mluvčí češtiny
Zkušenosti s prodejem
Příjemné vystupování, schopnost komunikace a vyjednávání
Samostatnost, spolehlivost, slušnost

Nabízíme

Nabízíme:

Zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
Osobní přístup
Možnost se neustále rozvíjet a růst společně s firmou
Mladý přátelský kolektiv
Příjemné pracovní prostředí
Progresivní platové ohodnocení (50.000+)
Pružnou pracovní dobu

Další informace

Tvůj profil:
* Ambiciózní otevřená osobnost
* Dokážeš pochopit očekávání zákazníka a nalézt cestu ke každému
* Máš výborné organizační schopnosti a odolnost vůči stresu.
* Jsi kreativní týmový hráč

Informace o pozici

  • InfinityBZ Czech
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží