Nabídka práce > Asistent/ka odd.nákupu - 4xtýdně - 160Kč/h - P9

Asistent/ka odd.nákupu - 4xtýdně - 160Kč/h - P9

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, mezinárodní finanční instituci,  hledáme vhodné kandidáty na pozici  ASISTENT/KA odd. nákupu.

Jedná se spolupráci min.na 3měsíce! Na pozici proběhne jednoduché výběrové řízení a posouzení profesní způsobilosti.

Náplň práce:

- práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook)

- zpracování e-mailové korespondence/kontrola objednávek, faktur

- práce se CRM (proběhne zaškolení)

- zadávání smluv

Požadavky:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- uživatelská znalost práce s PC (MS Office)

- anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace napříč odděleními)

- předchozí praxe v administrativě podmínkou

- organizační a komunikační schopnosti, pečlivost

- samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem

- možnost docházet 4xtýdně alespoň 4h, minimálně 3měsíce podmínkou!

Nabízíme:

- mzda 160Kč/h hrubého

- v případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce

- dobrá dopravní dostupnost

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 160
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9