Nabídka práce > Asistentka vedení společnosti na zkrácený úvazek

Asistentka vedení společnosti na zkrácený úvazek

Náplň práce

• příprava prezentací
• zpracování a kontrola faktur, vedení pokladny, zpracování cestovních příkazů
• komunikace s klienty – Aj, Čj
• překlady
• vedení kanceláře (zpracování pošty, sjednávání služebních cest, objednávky ubytování, letenek, objednávání občerstvení, kancelářských potřeb a dalších věcí)
• Příprava podkladů k jednání – prezentace, rešerše
• Spolupráce na akcích a projektech společnosti
• Administrativní agenda, ad hoc úkoly

Požadavky

• Předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
• vysokoškolské vzdělání min. bakalářského stupně (ekonomický směr výhodou);
• vynikající znalost MS Office (Power point, Excel, Word)
• výborná znalost AJ slovem i písmem
• analytické schopnosti, logické uvažování, samostatnost
• proaktivní a pozitivní přístup

Nabízíme

• práci na částečný úvazek, flexibilní pracovní doba (zejména út-čt)
• odpovídající finanční ohodnocení
• práci v přátelském kolektivu, klidné prostředí v centru Prahy
• Vhodné pro studenty nebo ženy na mateřské dovolené s možností docházet do kanceláře.
• Různorodou a samostatnou práci
• Odpovídající finanční ohodnocení

Další informace

Nástup září 2019

Pokud vás pozice zaujala, pošlete svůj životopis a motivační dopis v anglickém jazyce na email recepce@londonmarket.cz.

Informace o pozici

  • London Market, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Příjemné a klidné pracovní prostředí, přátelská atmosféra, dobrá dostupnost, občasná práce z domova
  • Vhodné pro: Studenty a ženy na mateřské dovolené
  • Místo pracoviště: Praha