Nabídka práce > PLC PROGRAMÁTOR, ŽĎÁRSKO - vhodné pro absolventy

PLC PROGRAMÁTOR, ŽĎÁRSKO - vhodné pro absolventy

Náplň práce

Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme zlatou střední cestu! Jsme čistě konstrukční kancelář, v kanclu nás sedí 10, jsme v nádherných prostorách uprostřed města, kde se pracuje samo! Přijď se k nám podívat! Stojíme o šikovné lidi s AJ.

Cestování naprosto minimální!!

Náplň práce je jednoduchá – Průmyslová automatizace těch nejlepších mechanických zařízení na průmyslové zpracování kovů!

Pošli nám svůj životopis a pojď se s námi pobavit o možnostech spolupráce!

Požadavky

- SŠ/VŠ nejlépe elektrotechnického směru
- Znalost PLC programování v prostředí Siemens Simatic
- Praxe na podobné pozici velmi vítaná!
- Komunikativní AJ
- Vyhláška 50 velkou výhodou!
- ŘP. B.
- Ochota občasně cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní pracovní doba - jsme lidi, domluvit se dá na všem! - Jazykové vzdělávání - Služební NTB a telefon a mnohé další
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou