Nabídka práce > ZÁSTUPCE MANAŽERA KFC MLADÁ BOLESLAV

ZÁSTUPCE MANAŽERA KFC MLADÁ BOLESLAV

Náplň práce

• 25 dní placeného volna za rok (20 dní dovolená a 5 dní Family Days)
• Práci ve stabilní a dynamické mezinárodní společnosti, kde dodržujeme „závazek k lidem“
• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení a možnost získání bonusů ze ziskovosti restaurace
• Možnost flexibilního plánování směn
• Zázemí a jistotu přátelského týmu

Požadavky

• Obchodní myšlení a analytické schopnosti
• Schopnost vést a motivovat tým
• Dobrou náladu a optimismus
• Orientaci na Hosta

Nabízíme

Baví Tě práce s lidmi? Toužíš po možnosti kariérního růstu, patřit mezi velký tým lidí a užít si pracovní den plného nasazení? Pak nás neváhej kontaktovat!

Informace o pozici

  • KFC
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Plat: Od 25000 Kč do 33500 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémieManažerský motivační program Sleva na firemní výrobky/služby Dovolená 5 týdnů Vzdělávací kurzy, školení Kafetérie
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav, tř. Václava Klementa 1459