Nabídka práce > Inspirativní učitel I. stupně

Inspirativní učitel I. stupně

Náplň práce

Otvíráme nové možnosti ve vzdělávání. Vytváříme školu, která dává smysl dětem, rodičům i učitelům.
Základní škola Na Dědině je moderní přátelská škola, ve které se zaměřujeme na celistvý rozvoj dětí včetně rozvoje sociálních, komunikačních a myšlenkových dovedností. Pro děti vytváříme klidné harmonické prostředí, které má jasnou strukturu a hranice, ve kterém se děti cítí bezpečně a mohou rozvíjet svou kreativitu. Dbáme na rozvoj spolupráce a vzájemného respektu.
Postupně rosteme, každý rok otvíráme novou první třídu a roste i náš tým.
Máte rádi práci s dětmi? Chcete učit smysluplně?
Pro naší školu hledáme kolegu na pozici

Inspirativní učitel I. stupně.

Požadavky

Hledáme kreativního a spolehlivého kolegu, který …
· miluje svůj obor a rád předává své nadšení dětem,
· má vztah k dětem založený na vzájemném respektu a úctě,
· má týmového ducha a chuť naplňovat společný cíl,
· má dobré komunikační dovednosti.

Nabízíme

Co vám nabízíme?
· Možnost pracovat moderními výukovými metodami. Podpoříme vás v rozvoji zejména smysluplného a badatelského učení, zviditelňování myšlení, budování kultury myšlení a formativního hodnocení.
· Možnost učit menší skupinky dětí.
Děti dělíme do skupinek po 4 - 7 dětech, ve kterých snadněji vycházíme vstříc jejich individuálním potřebám.
· Otevřenost, spolupráci a podporu motivovaných kolegů.
Spolupracujeme, vzájemně se inspirujeme a učíme od sebe. Mluvíme a otevřeně diskutujeme.
Sdílíme to, co se daří, nebo naopak, kde je potřeba se podpořit. Přicházíme s novými návrhy a názor každého člena týmu má váhu.
· Prostor pro tvořivost a seberealizaci
Nápady, se kterými přijdete, je u nás možné rychle uvést do praxe a vidět výsledky.

Další informace

Termín nástupu je srpen – září 2019 (dle vzájemné dohody).
Výše úvazku dohodou (preferujeme plný úvazek).
Jak se přihlásit?
Pošlete nám váš strukturovaný životopis na info@nadedine.cz
Prosíme, připojte svůj motivační dopis.

Informace o pozici

  • Základní škola Na Dědině
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Ostrožská Nová ves