Nabídka práce > Telefonista/ka

Telefonista/ka

Náplň práce

Rádi komunikujete s lidmi? Máte příjemné vystupování? Zvládnete i občasné odmítnutí, které k obchodu patří? Hledáte práci, kde si pracovní dobu budete řídit z větší části sami?
Pak jste pro nás ideálním kandidátem. Do nově otevřené kanceláře v Křídlovické ulici v Brně hledáme telefonistu/ku na sjednávání schůzek u firemní klientely.

Požadavky

Co od Vás očekáváme?
• výborné komunikační schopnosti
• zodpovědnost a chuť pracovat
• uživatelskou znalost PC

Nabízíme

Co od nás můžete čekat Vy?
• práci v klidné kanceláři v blízkosti centra Brna
• po zaučení možnost částečně pracovat z domova
• možnost práce na plný či zkrácený úvazek, nebo DPP
• systém odměňování dle úvazku a Vašich schopností (fixní částka nebo platba za domluvenou schůzku)

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka a chtěli byste se dozvědět více? Pošlete nám svůj životopis na info@lpenergy.cz

Informace o pozici

  • L - PZv s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží