Nabídka práce > Vedoucí - sociální pracovník

Vedoucí - sociální pracovník

Náplň práce

- přímá práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 11 do 23 let – realizace volnočasových aktivit, preventivních aktivit, poskytování sociálního poradenství apod.
- řízení sociální služby, odpovědnost za poskytované služby
- administrativa související s poskytovanými službami
- zastupuje zařízení i organizaci navenek, dbá na dobré jméno organizace
- zvyšování kvality a rozšiřování sociální služby (vytváření metodik, preventivních a dalších programů atd.)

Požadavky

- vzdělání: VŠ dle § 110 Zákona o soc. službách č.108/2006 Sb.
- praxe min. 2 roky v soc. oblasti
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- osobnostní předpoklady: řídící schopnosti, komunikativnost, orientace na práci s lidmi, schopnost pracovat samostatně i v týmu, koncepční myšlení, organizační schopnosti, flexibilita
- znalost práce na PC (aktivní znalost práce s programy Excel, Word, internet)

Nabízíme

- práci na plný úvazek s odpovídajícím finančním ohodnocením
- možnost kreativní seberealizace, zaškolení
- férový a přátelský kolektiv
- další průběžné vzdělávání
- pravidelnou supervizi
- zajímavou a kreativní práci s dětmi a mladými lidmi
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování

Další informace

Plánovaný nástup: září 2019
Plánovaný termín pohovorů: 3. – 4. 7. 2019
Náležitosti přihlášky pro zařazení do výběrového řízení:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
- kopie diplomu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- dotazník pro výběrové řízení (dostupný na www.spiralapacov.cz)
Přihlášky zasílejte nejpozději do 30. 6. 2019 na adresu: FCH Pacov - NZDM Spirála, nám. Svobody 2, 395 01 Pacov nebo na email: spirala@pacov.charita.cz.
Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Strašíková (vedoucí - sociální pracovnice), tel.: 731 562 681.

Informace o pozici

  • Farní charita Pacov - NZDM Spirála
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 23 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pacov