Nabídka práce > SW TESTER SENIOR

SW TESTER SENIOR

Náplň práce

SW TESTER SENIOR!!!!!

Máš zkušenosti na této pozici min. 3 roky? Nechceš pracovat pro korporát, ale v malém, příjemném týmu s podporou a benefity mezinárodní společností? Chceš se do práce těšit a vědět, že Tvá práce bude přínosná? Ozvi se a probereme detaily!!!!

Náplň práce:
- Připravovat testovací dokumentaci a definovat požadavky na testování
- Zapojení do našeho Agile týmu
- Vykonávat exekuci manuálních testů
- Vytvářet integrační a automatizované testy
- Vyhodnocovat výsledky testování a připravovat reporty o testech
- Spolupracovat na akceptaci produktu
- Komunikovat s oddělením vývoje, analýzy i se zákazníkem

Požadavky

- Ukončené min. SŠ vzdělání
- Praxe alespoň 3 roky
- Znalost AJ slovem i písmem
- Znalost procesů testování, znalost metodiky testování
- Zkušenost s různými typy testování, technik a nástrojů včetně jejich automatizace
- Schopnost rozpoznat a ochotu řešit problémy
- Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- Analytické myšlení, systematické, logické uvažování
- Proaktivní přístup, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce

Výhodou:
- Znalost programování (Java, SQL, JavaScript)
- Zkušenost s prací v rámci Agile týmu a znalost agilních metodik (SCRUM)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 30 dní dovolené - Flexibilní pracovní doba - Příležitostný Home Office po domluvě - Neformální a moderní prostředí a výborný tým kolegů - Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi - Možnost cestovat (Západní Evropa) - Příležitost pro vlastní
  • Místo pracoviště: Ostrava