Nabídka práce > Pomocný Číšník / Servírka - Barman/Barmanka

Pomocný Číšník / Servírka - Barman/Barmanka

Náplň práce

Hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici druhý číšník / servírka, jak na Letní sezónu, tak možnost i celo ročně.

Hledáme usměvavé a dobře vystupující kolegy a kolegyně s chutí do práce a chutí učit se nové věci.

Jedná se o práci za barem, jako příprava pro hlavní obsluhující, popřípadě při dalším postupu i částečná obsluha.

Před hlavní sezónou o víkendy a předem nahlášené akce.

V hlavní sezóně bude rozpis práce, který se bude plánovat na měsíc dopředu.

Poprosíme o zaslání Životopisu.

Požadavky

částečnou praxi v oboru
časovou flexibilitu

Nabízíme

kvalitní pracovní prostředí ve vyhlášené restauraci
přátelský kolektiv
zvýhodněné stravování

Informace o pozici

  • FUL group s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 90-120 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Lovosice