Nabídka práce > Vědecko-výzkumný pracovník/vědecko-výzkumná pracovnice

Vědecko-výzkumný pracovník/vědecko-výzkumná pracovnice

Náplň práce

• Práce na výzkumných projektech zaměřených na kvalitu/zdraví půdy, udržitelné hospodaření na ZPF
• Výzkumné aktivity zaměřené na pedologickou stránku projektů
• Podíl na přípravě zpráv o realizaci projektů
• Příprava publikací na řešená témata
• Laboratorní zajištění analýz půdních vzorků
• Terénní práce – odběr vzorků, příprava terénních pokusů

Požadavky

• Minimálně vysokoškolské vzdělání
• Zkušenost s prací na vědecké pozici či v laboratoři vítána
• Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
• Pečlivost, svědomitost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost

Nabízíme

• Nástup dle domluvy
• Smysluplnou práci a možnost seberealizace – Vaše nápady na zlepšení u nás určitě nezapadnou
• Mladý pracovní kolektiv
• Pružnou pracovní dobu
• 6 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování v menze/stravenkovou kartu
• MultiSport kartu

Informace o pozici

  • Mendelova univerzita v Brně
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: Dle vnitřního mzdového předpisu
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Pružná pracovní doba, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování v menze/stravenková karta, MultiSport karta
  • Vhodné pro: Zkušené i absolventy
  • Místo pracoviště: Brno - Černá pole