Nabídka práce > PROVOZNÍ/VEDOUCÍ TECHNICKÉHO PROVOZU A SPRÁVY BUDOV příspěvkové organizace

PROVOZNÍ/VEDOUCÍ TECHNICKÉHO PROVOZU A SPRÁVY BUDOV příspěvkové organizace

Náplň práce

Hlavní zaměření činnosti:
 technické a organizační zajištění kulturních akcí v souladu s harmonogramem/programem KC
 správa budov
 zajištění řádného technického stavu technických zařízení, popř. řešení nápravy s odbornou firmou
 provádění údržby a zajištění oprav základního technického zařízení
 plánování pravidelných prohlídek a kontrol obsluhy svěřených zařízení + zajišťování náhradních dílů
 technicko-bezpečnostní dozor budov KC (celková kontrola chodu)
 drobná údržba v budovách i kolem nich
 zodpovídá za správu rezervačního systému
 řešení pronájmů prostor (rezervační systém), příprava smluv
 řízení technických pracovníků, údržby a úklidu, příprava prostor před akcí (uspořádání židlí, stolů, výzdoba…)
 podílí se na inventarizaci majetku
 zajištění agendy BOZP a PO a dalších povinných zákonných revizí a prohlídek (ve spolupráci s odborně způsobilou osobou včetně správy dokumentace, zaškolení zaměstnanců a preventivních a nápravných opatření)
 plní funkci správce majetku, budov a vede příslušnou dokumentaci
 je zodpovědný za provoz auta a vede příslušnou dokumentaci
 vedení komunikace s dodavatelskými firmami (zajištění technických a cenových nabídek)
 tvorba dlouhodobé koncepce technického vybavení všech provozů KC
 tvorba provozních fermanů včetně jejich personálního obsazení
 vedení agendy veřejných soutěží k technickým, materiálním, stavebním a provozním investičním zakázkám v souladu s vnitřními předpisy
 objednávání, přebírání a kontrola dodávek externích dodavatelů vztahujících se k provozu (zejména úklidové služby a údržba)

Požadavky

Požadavky pro výkon funkce:
 minimálně středoškolské vzdělání
 organizační a řídící schopnosti
 orientace v oboru – předchozí zkušenosti vítány (doložení odbornosti a praxe)
 samostatnost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti
 aktivní a zodpovědný přístup k úkolům a jejich zpracování
 občanská a morální bezúhonnost
 časová flexibilita, výkon práce o víkendech
 uživatelská znalost MS Windows, MS Office a souvisejících programů, Outlook, Internet
 řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řízení vozidla

Nabízíme

Nabízíme:
 platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
 možnost pracovní seberealizace a dalšího osobnostního rozvoje
 nástup dle dohody

Další informace

Součástí písemné přihlášky k výběrovému řízení bude:
 strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech/dovednostech
 motivační dopis
 souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v tomto znění:

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.
Jméno, příjmení
Datum narození Vlastnoruční podpis

Přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi zasílejte na adresu: lenka.gildainova@kclanskroun.cz
Lhůta pro zasílání přihlášek končí v pondělí 20. 5. 2019 ve 12 hodin.
Uchazeči budou o dalším postupu informováni prostřednictvím uvedených kontaktů.

Informace o pozici

  • Kulturní centrum Lanškroun
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kulturní centrum Lanškroun, Nádražní 335, 56301 Lanškroun