Nabídka práce > WELLNESS PORADCE

WELLNESS PORADCE

Náplň práce

Nabízíme přivýdělek řízený z domova s pružnou pracovní dobou. Hledáme do týmu spolupracovníky, které baví týmová práce a zajímají se o zdravý životní styl. Díky flexibilitě lze vykonávat při zaměstnání.
Práce v čase, který si sami určíte.

Požadavky

věk min. 23 let
ochota učit se novým věcem
komunikativnost
spolehlivost a vytrvalost
schopnost samostatné činnosti
zodpovědný a seriózní přístup k práci
příjemné vystupování
zájem o oblast výživy a zdravý životní styl

Další informace

Není vhodné jako krátkodobá brigáda, preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Vážní zájemci pište e-mail anebo si vyplňte dotazník uchazeče na našich webových stránkách: https://trendywellness.webnode.cz/
Po vyplnění dotazníku Vás následně budeme nezávazně telefonicky kontaktovat s podrobnostmi.

Informace o pozici

  • ZDRAVÍ | WELLNESS | KONDICE
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština, slovenština
  • Plat: 8 - 15 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: zaškolení zdarma, pravidelné vzdělávání, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
  • Vhodné pro: maminky na mateřské, studenty, aktivní důchodce