Nabídka práce > PŘIVÝDĚLEK Z DOMOVA PŘI ZAMĚSTNÁNÍ

PŘIVÝDĚLEK Z DOMOVA PŘI ZAMĚSTNÁNÍ

Náplň práce

Nabízíme možnost přivýdělku formou obchodní činnosti s pružnou pracovní dobou. Hledáme do našeho týmu spolupracovníky, které baví týmová práce, práce s lidmi a zajímají se o zdravý životní styl. Díky flexibilitě lze vykonávat při zaměstnání, studiu či MD / RD.

Požadavky

věk min. 23 let
ochota učit se novým věcem
komunikativnost
spolehlivost a vytrvalost
schopnost samostatné činnosti
zodpovědný a seriózní přístup k práci
příjemné vystupování
zájem o oblast výživy a zdravý životní styl

Nabízíme

vedlejší činnost 2-3 hod. denně
příjem 8-15 tis. měsíčně
práci vykonávanou z domova = flexibilní pracovní doba
zázemí zavedené a prosperující obchodní firmy
využití počítače a internetu
uplatnění pro muže i ženy
kompletní zaškolení v oboru
firemní benefity

Další informace

Není vhodné jako krátkodobá brigáda, preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Vážní zájemci pište e-mail anebo si vyplňte dotazník uchazeče na našich webových stránkách: https://www.podnikejzdomova.cz/zwk
Po vyplnění dotazníku Vás následně budeme nezávazně telefonicky kontaktovat s podrobnostmi.

Informace o pozici

  • ZDRAVÍ | WELLNESS | KONDICE
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština, slovenština
  • Plat: 8 - 15 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: pravidelné vzdělávání, flexibilní pracovní doba, práce z domova, zaškolení zdarma