Nabídka práce > HLEDÁ SE KUŘECÍ SPECIALISTA DO KFC PRAHA 5!

HLEDÁ SE KUŘECÍ SPECIALISTA DO KFC PRAHA 5!

Náplň práce

Co tě u nás bude čekat?
- Hlavně týmová práce a pozitivní energie

→ Pokladní – postaráš se o spokojenost našich hladových Hostů
→ Příprava sendvičů – budeš připravovat naše chutné čerstvé pokrmy
→ Kuchař - přeměníš syrové kuřecí maso na křupavý usmažený Strips či HotWings

Požadavky

A co čekáme od tebe?
- Vše, co potřebuješ je dokončená základní škola, vše ostatní tě naučíme
- Pozitivní energii a zájem stát se týmovým hráčem a kuřecím specialistou

Nabízíme

Co ti u nás nabídneme?
- Nástupní plat pro plný úvazek až 130 Kč/hod se smlouvou na dobu neurčitou a s jistotou, že se ti do 9. dne v měsíci mzda připíše na účet
- Nabízíme i zkrácený úvazek ve formě 10 hod.,20 hod. nebo 30 hod./ týdně
- 25 dní dovolené
- Různé příplatky, ať už za víkendy, noční směny nebo svátky
- Přátelský a otevřený kolektiv :)
- Mnoho společných akcí, plných dobrého jídla a zábavy
+ Plný kyblík benefitů: odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů, výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC), odměny pro zaměstnance měsíce, bonus navíc pro nejlepší pracanty, spropitné pro každého, zvýhodněné tarify O2 Family

Informace o pozici

  • Amrest
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Nástupní plat pro plný úvazek až 130 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Všechny
  • Místo pracoviště: Praha 5