Nabídka práce > Skladník s VZV průkazem do Hostivic (nástup ihned)

Skladník s VZV průkazem do Hostivic (nástup ihned)

Náplň práce

- manipulace se zbožím
- práce na VZV
- práce se scannerem
- zadávání dat do počítače
- zajištění bezproblémového vychystávání zboží

Požadavky

- platný průkaz na VZV, praxe ve skladu výhodou
- schopnost práce s počítačem
- anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň
- dobré komunikační schopnosti
- ochota učit se novým věcem a postupům
- odolnost vůči stresu
- nekonfliktnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

- různorodou práci v nadnárodní společnosti se silným zázemím ve velmi rychle se rozvíjejícím oboru
- dobré finanční ohodnocení – měsíční bonusy
- 5 týdnů dovolené (po odpracování 1 roku), sick days
- příspěvek na stravování a volnočasové aktivity (Flexi Pass)
- možnost multisport karty
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- kvalitní zaškolení, možnost průběžného vzdělávání se a profesního růstu

Pracovní doba po - pá 9:00 - 17:30

Další informace

Nástup možný ihned

V případě zájmu nám zavolejte na 601 319 160
nebo zašlete Váš životopis na mailovou adresu tereza.krupickova@expeditors.com

Informace o pozici

  • Expeditors International CR s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hostivice (Praha - Západ)