Nabídka práce > Práce v call centru - jednosměnný provoz

Práce v call centru - jednosměnný provoz

Náplň práce

Jedná se o práci operátora call centra v jednosměnném provozu, jehož úkolem je obvolávat kontakty a plnit úkoly dle jednotlivých projektů.

Projekty:
Péče o stávají zákazníky společnosti
Akvizice nových zákazníků
Průzkum spokojenosti
Mystery calls

Pracovní doba je na HPP Po-Pá, 40 hodin týdně s pružným rozvržením. Bez státních svátků a víkendů.

Požadavky

komunikativnost, reprezentativní vystupování, plynulý český jazyk, základní práce na PC (Word, Excel), obchodní duch

Nabízíme

jednosměnný provoz, prémie, výkonnostní bonusy, sick day, home office, pružná pracovní doba, internet zdarma, IPTV za sníženou cenu, sleva na služby a zboží (elektronika)

Informace o pozici

  • PRO-ISP s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: prémie, výkonnostní bonusy, sick day, home office, pružná pracovní doba, internet zdarma, sleva na služby a zboží,
  • Vhodné pro: všechny včetně studentů, jako 2. práce, osoby na rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Čáslav