Nabídka práce > MANAŽER MARKETINGU/ ÚSTÍ NAD LABEM/ AŽ 60 000 KČ

MANAŽER MARKETINGU/ ÚSTÍ NAD LABEM/ AŽ 60 000 KČ

Náplň práce

Chybí nám vedoucí pracovník do oblasti marketingu. Máte nápady, praxi alespoň 5 let a umíte plynule anglicky? Pozice manažera marketingu čeká právě na Vás!

Náš marketingový manažer:
* řídí práci oddělení marketingu, sestavuje a zodpovídá za rozpočet
* sleduje a vyhodnocuje současné marketingové trendy
* vyhodnocuje efektivitu marketingových aktivit
* zajišťuje návrhy vzhledu propagačních materiálů včetně distribučních kanálů, zajišťuje návrhy vzhledu a obsahu webových stránek
* zodpovídá za tvorbu produktového katalogu z hlediska jeho formy
* zastřešuje správu firemních profilů na sociálních sítích
* zodpovídá za spolupráci s externími agenturami v oblasti propagace, grafického designu, organizace firemních akcí pro zaměstnance, představitele města a kraje, zákazníky, dodavatele
* spolupracuje na organizaci prezentací firmy na veletrzích, výstavách a propagačních akcích
* připravuje plány propagačních kampaní a vyhodnocuje jejich plnění
* zastřešuje PR aktivity – externí komunikaci společnosti s cílem budování dobrého jména firmy, je image-makerem, spolupracuje s tiskovým mluvčím společnosti
* úzce spolupracuje s obchodním oddělením a vedením společnosti

Požadavky

Co musíte splňovat:

* praxe v oboru min. 5 let
* VŠ (chemického, technického nebo ekonomického směru výhodou)
* zkušenosti s externí i interní komunikací a s tvorbou PR strategie, znalost CZ mediálního trhu
* profesionální vystupování, týmový duch, kreativita, organizační schopnosti
* výborné komunikační a prezentační dovednosti v psané i mluvené formě
* pozitivní myšlení a přístup k práci
* dobrá znalost MS Excel a Power Point
* znalost anglického jazyka na profesionální úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstna
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem