Nabídka práce > SPECIALISTA PRO ROZVOJ A VZDĚLÁVÁNÍ s AJ, až 35 000 Kč

SPECIALISTA PRO ROZVOJ A VZDĚLÁVÁNÍ s AJ, až 35 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti firemního vzdělávání, realizací plánů vzdělávání apod. a navíc jste organizační typ člověka? Pokud ano, rychle zareagujte na tento inzerát, právě totiž hledáme šikovného REFERENTA VZDĚLÁVÁNÍ!

Jaká by byla Vaše náplň práce? Jistě tušíte:
- Zodpovědnost za realizaci plánu vzdělávání
- Kompletní organizace a evidence školení, jejich následné hodnocení
- Komunikace s ostatními divizemi společnosti při realizaci vzdělávacích a projektových programech
- Administrativní činnosti spojené s chodem oddělení-
- Práce s personálními systémy

Požadavky

Co byste nám měli určitě nabídnout:
- min. SŠ vzdělání
- AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
- znalost MS Office
- pokud máte zkušenost a praxi na podobné pozici aspoň 1 rok, máte velkou výhodu
- týmovost, iniciativa, organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - u každé TH pozice - benefity: 20% z roční mzdy, většinou vyplácené kvartálně po zkušební době. Musí být měřitelné, rozvojové, strategické. - 5 týdnů dovolené - výkonnostní prémie, prémie za přítomnost - podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec