Nabídka práce > Obchodní zástupce - Key account manager

Obchodní zástupce - Key account manager

Náplň práce

- Jednání s partnery ve velkoobchodě, B2B obchod
- Udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
- Zpracování nabídek, cenotvorbu, realizaci prodejů a cenové vyjednávání
- Spolupráci s administrativním oddělením společnosti
- Reporting obchodních výsledků vedení

Požadavky

- Středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně s technickým zaměřením
- Praxe v obchodu
- Zaměření na výsledek a zákazníka
- Zájem o oblast obchodu a chuť učit se nový věcem
- Řidičský průkaz skupiny B
- Profesionální vystupování

Nabízíme

- Zázemí ve stabilní české společnosti, která je špičkou ve svém oboru
- Prostor pro další profesní a osobní růst
- Služební vůz (i k osobním účelům) nebo příspěvek na automobil
- Služební telefon a notebook
- Za skvělé výsledky Vás oceníme, výkonných obchodníků si ceníme

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek