Nabídka práce > Skladník

Skladník

Náplň práce

Příjem zboží, výdej zboží, rozvoz zboží, pošta, kontrola přístrojů, úklid skladu, administrativní práce, inventury.

Požadavky

Fyzická zdatnost, flexibilnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, organizační schopnosti, samostatnost, ŘP sk.B.

Nabízíme

Nástupní plat 26000,- Kč Hr. , po zapracování 1-2 měsíce, prémie dle výsledků cca 29000,- Hr. a více. Možnost produktového odměňování, prémie dle obratu firmy.

Další informace

Firma Steripak s.r.o. je synonymem kvality ve sterilizačních obalových systémech, které používá většina nemocnic. Našim cílem je být partnerem ve sterilizaci a dodávat náš sortiment v co největší míře našim zákazníkům v oblasti zdravotnictví. Dodávat kompletní řešení dle potřeb a přání zákazníka.

Informace o pozici

  • STERIPAK s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 26 - 29000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Modřice