Nabídka práce > Instruktor zážitkových programů

Instruktor zážitkových programů

Náplň práce

CO OBNÁŠÍ BÝT INSTRUKTOREM STANu?

- nejdůležitějším úkolem je zabezpečit, aby byl pobyt u nás pro děti i učitele nezapomenutelný
- práce instruktora začíná u autobusu, kterým třída přijede, a končí jejím odjezdem
- instruktor je pro třídu něco jako guru – ubytuje ji, provede střediskem, absolvuje s ní program...
- nezalekne se adrenalinových aktivít, i když o nich třeba zatím nic neví - vše dětem adekvátně vysvětlí a zajistí bezpečnost v průběhu celé aktivity
- STAŇák není animátor, ani pouhá obsluha atrakcí – naopak je kouskem duše učitel, kamarád, psycholog a vzor, ale především člověk, který se nezalekne žádné výzvy
- instruktor si nehraje s dětmi, ale vytváří si s nimi vlastní svět fantazie a zážitků
- je to náročná, ale krásná práce

Požadavky

- věk 18-30 let
- zájem pracovat s dětmi a učit se novým věcem
- zodpovědnost a schopnost samostatně pracovat
- kreativitu a logické myšlení

Nabízíme

- přidáš se na stranu těch nejlepších
- získáš nejen skvělé kolegy, ale kamarády, na které se lze spolehnou i o půlnoci na druhou
- možnost realizace dle vlastních představ
- flexibilní pracovní dobu dle tvých časových možností v období od začátku května do konce června
- příležitost účastnit se firemních školení a akcí
- nové zkušenosti, pocit dobře odvedené práce a zážitky na celý život
- ubytování a stravu na středisku v průběhu tvého instruktorování
- využití všech adrenalinových aktivit na středisku
- samozřejmě taky výplatu dle odvedené práce

Další informace

Vyplň přihlášku na www.instruktoristan.cz a přidej se k nám!

Informace o pozici

  • Outdoor Aliance s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 650-730 Kč/den
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Absolventy a mladé lidi od 18 do 30 let
  • Místo pracoviště: Outdoor REsort Březová, Rokytnice nad Rokytnou