Nabídka práce > Projektový manažer

Projektový manažer

Náplň práce

- řízení především výrobních zakázek
- komunikace se zákazníky a dodavateli
- hlídání plnění harmonogramu zakázek
- řešení případných problémů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně technického směru
- samostatnost a zodpovědnost při realizaci projektů
- vlastní iniciativu a vůli aktivně řešit problémy
- chuť učit se nové věci
- předchozí praxe v energetice výhodou

Nabízíme

- práci v pohodovém kolektivu rodinné firmy s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v energetickém průmyslu
- pozici realizátora/projektového manažera výrobních projektů (máme rozsáhlý vlastní výrobní program)
- možnost seberealizace, samostatného rozhodování a kreativní přístup k práci
- podílení se na velkých realizačních zakázkách v ČR i zahraničí
- možnost rozvoje dovedností a znalostí a kariérního růstu
- přizpůsobitelnou pracovní dobu
- odpovídající mzdu plus bonusy za individuální úspěchy
- 5 týdnů dovolené a další benefity

Další informace

Do našeho realizačního týmu firmy G - Team a.s. hledáme nového parťáka/parťačku na pozici projektového manažera/realizátora zakázek. Pokud hledáte práci, ve které dostanete volnou ruku a budete moci naplno ukázat, co ve Vás je, pak neváhejte a ozvěte se!

Informace o pozici

  • G - Team a.s.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek