Nabídka práce > SKLADNÍK, ŘIDIČ VZV + STRAVENKY

SKLADNÍK, ŘIDIČ VZV + STRAVENKY

Náplň práce

Místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle (Bitozeves, Žatec)

Pro významnou stabilní společnost hledáme muže s praxí nebo průkazem VZV.

Náplní Vaší práce bude:
Naskladňování a vyskladňování regálů,
Vychystavání materiálu
Nakládky a vykládky kamionů.

Požadavky

Pokud se nebráníte práci ve směnném provozu (8hod/12hod směny vč. nočních) tak čtěte dál!

Nabízíme

Nadstandardní finanční ohodnocení,
Stravenka za každou odpracovanou směnu
Při splnění měsíční docházky příspěvek na dopravu/ubytování - doprava do práce linkovým autobusem, cesta cca 20 min
Pro Vás navíc možnost týdenních záloh a to již po prvním odpracovaném týdnu!

Informace o pozici

  • JANABA SERVIS s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: česky, slovensky
  • Plat: 18000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, příspěvek na dopravu
  • Vhodné pro: osoby s praxí řidiče VZV, průkaz výhodou
  • Místo pracoviště: Triangle (Bitozeves, Žatec)