Nabídka práce > KONZULTANT PŮJČEK - pasivní linka - až 25 000 Kč

KONZULTANT PŮJČEK - pasivní linka - až 25 000 Kč

Náplň práce

Budete komunikovat s našimi klienty, kteří si potřebují půjčit peníze. Na základě jejích online žádosti je budete zpětně kontaktovat a vyplníte s nimi po telefonu online žádost, zkontrolujete údaje. NIC NENABÍZÍTE

Požadavky

Koho hledáme?
Milé komunikativní lidi do mladého přátelského kolektivu.
U nás nemusíte umět cizí jazyky, stačí nám maturitní vysvědčení a příjemný projev. Také potřebujeme uživatelskou znalost práci na PC.
Důležitý je pro nás týmový duch a spolupráce s ostatními kolegy v rámci oddělení.

Nabízíme

Co Vám za to nabídneme?
Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti poskytující nebankovní půjčky v přátelském kolektivu. Budete u nás pracovat na HPP s jistou fixní mzdou ale také motivačními bonusy. Dostanete od nás také stravenky, které plně hradíme. Odpočinek je důležitý a tak vám přispějeme na dovolenou :-)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: až 25 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek