Nabídka práce > SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU - Humpolec

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU - Humpolec

Náplň práce

Rozšiřujeme naši výrobu o další vstřikolisy a hledáme zkušené seřizovače z plastařské výroby. Otevřeni jsme i čerstvým absolventům (strojírenství), kteří u nás dostanou zaškolení a možnost získat zkušenosti.

- 3 směnný provoz / pondělí - pátek / 7,5 hod. směny
- nové stroje, moderní výroba
- obsluha a seřízení strojů dle pokynů vedoucího směny
- práce s technickou dokumentací

Co je u nás navíc?
Máte možnost vypracovat se v krátké době na pozici technologa a přejít tak na 1 směnný provoz.
Můžete u nás získat vazačský a jeřábnický průkaz, popř. další odborná školení s naší podporou.

Požadavky

- min. výuční list (strojírenství)
- orientace v technické dokumentaci
- zájem o práci a ochota na sobě pracovat
- práce ve 3 směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností - motivující finanční složka = bonus za výkon - stravenky 100 Kč/den - placené volno navíc - profesní školení - firemní akce
  • Místo pracoviště: Humpolec